ATP Hydroizolacje – specjaliści do tworzenia wodochronnych izolacji budynków

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Firma ATP Hydroizolacje z siedzibą w Ząbkach działa na rynku od 2010 roku. Specjalizuje się w wykonywaniu izolacji wodochronnych różnego typu. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucji. Dlaczego warto skorzystać z usług firmy ATP Hydroizolacje? Przy jakich realizacjach brała ona udział?

Dlaczego ochrona budynku przed wilgocią jest tak ważna?

Jednym z najważniejszych zadań podczas budowy domu z podpiwniczeniem czy też obiektu użyteczności publicznej, jest zabezpieczenie budynku przed wilgocią. Jeśli czynność ta zostanie pominięta lub przeprowadzona nieprawidłowo, woda zacznie przedostawać się do budynku przez fundamenty, dach bądź taras. Co ważne, nie chodzi tu tylko o wodę opadową, ale też wilgoć, która znajduje się w przylegających do fundamentów gruntach. Wnika ona w konstrukcję murów i niszczy je, powodując znaczne pogorszenie właściwości technicznych i termicznych materiałów budowlanych.

Zawilgocony dom wymaga intensywniejszego ogrzewania, co pociąga za sobą duże koszty. Ponadto, jeśli budynek pozbawiony jest sprawnej wentylacji, to tylko kwestia czasu, kiedy na ścianach i sufitach pojawi się grzyb. Trwała eliminacja pleśni nie jest prostym zadaniem i niejednokrotnie wymaga interwencji fachowców. To kolejny wydatek. Trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że grzyb w domu ma negatywny wpływ nie tylko na estetykę wnętrz, ale przede wszystkim na zdrowie domowników. Aby go uniknąć, warto zadbać o montaż nowoczesnej i skutecznej izolacji wodochronnej.

Jaki jest zakres usług firmy ATP Hydroizolacje?

Firma ATP Hydroizolacje tworzy izolacje wodochronne w nowo powstających budynkach oraz izolacje hydrofobowe w obiektach, które zostały narażone na działanie wilgoci. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych fachowców, którzy mogą pochwalić się szeroką wiedzą techniczną w zakresie izolowania fundamentów, ścian, dachów, garaży, piwnic i tarasów. Co istotne, firma ATP Hydroizolacje korzysta z nowoczesnych materiałów izolacyjnych i sprzętów renomowanych producentów. Gwarantuje to trwałość i skuteczność tworzonych przez nią barier przeciwwodnych. Przedsiębiorstwo zajmuje się:

  • naprawą rys i spękań budowlanych i iniekcją ciśnieniową,

  • uszczelnianiem dylatacji,

  • uszczelnianiem ścian szczelinowych,

  • tworzeniem izolacji powłokowych,

  • tworzeniem izolacji typu „biała wanna”,

  • uszczelnianiem przejść szczelnych i przepustów.

Firma ATP Hydroizolacje realizuje swoje usługi w sposób rzetelny i zgodny z najwyższymi standardami sztuki budowlanej. Zaufało jej tysiące klientów z całej Polski. Przedsiębiorstwo brało udział m.in. przy modernizacji Galerii Handlowej w Siedlcach, naprawie izolacji warszawskiego metra i modernizacji stacji kolejowej Nowa Łódź Fabryczna. A to tylko część dokonań firmy ATP Hydroizolacje. Pełen wykaz zadowolonych klientów można znaleźć na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Zapraszamy!

Brak oceny.
Proszę czekać...

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Aktualizacja danych firmy: